O firmie


Informacja o ZIELINET

Firma ZIELINET świadczy usługi obsługi klienta biznesowego, tzw. contact center.
Obsługujemy naszych Klientów na wszystkich kanałach komunikacji: telefon, fax, mail, SMS, live chat, komunikatory internetowe, portale społecznościowe, www.
Zapewniamy kompleksową obsługę klienta począwszy od wyszukiwania i pozyskiwania klientów i/lub inwestorów poprzez prezentowanie oferty, umawianie spotkań handlowych, sprzedaż telefoniczną po utrzymywanie stałych relacji z klientami, telefoniczną obsługę reklamacji oraz telefoniczne wsparcie procesu windykacji.
Prowadzimy również kompleksową obsługę Back-Office (wirtualny sekretariat) polegający na kompleksowej telefonicznej i elektronicznej obsłudze klienta na wybranych kanałach komunikacji.
Firma ZIELINET współpracuje z wiodącymi na polskim rynku dostawcami rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych w celu świadczenia usług wysokiej jakości dążąc do satysfakcji i zaspokojenia potrzeb i oczekiwań swoich Klientów.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie starając się poznać i zrozumieć indywidualne potrzeby jego biznesu. Nasi konsultanci stale rozwijają swoje umiejętności sprzedażowe oraz z zakresu obsługi klienta w wybranych branżach i specjalnościach. Tworzymy zespoły konsultantów wyspecjalizowanych w obsłudze firm z wyodrębnionych obszarów gospodarczych i branż oraz sprzedaży określonej grupy produktów co pozwala nam osiągać lepsze wyniki sprzedażowe oraz efektywnie budować pozytywne doświadczenie klienta.

Specjalizujemy się w obsłudze branż:

  • finansowej
  • telekomunikacyjnej
  • HR
  • wydawniczej.