Kariera


Kariera w ZIELINET

Zespół ZIELINET to osoby ambitne i zaangażowane w realizację celów grupowych, posiadające umiejętność współpracy w grupie, lubiący kontakt z innymi ludźmi oraz otwarci na nowe wyzwania, a także gotowi do ciągłego rozwijania swych umiejętności i kompetencji. Posiadanie tych cech sprawia, że niezależnie od wieku, płci, zainteresowań, przekonań i poglądów jesteśmy w stanie efektywnie ze sobą współpracować dla realizacji założonych celów.

Nowym członkom naszego zespołu zapewniamy wsparcie dedykowanego opiekuna oraz niezbędne szkolenia. Oferujemy zarówno zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę jak i inne elastyczne formy zatrudnienia. Nasz system wynagrodzeń ma charakter motywacyjny. Oparty jest o stałą podstawę wynagrodzenia oraz 2-stopniowy system premiowania.

Nasi pracownicy otrzymują dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych zapewniających efektywną realizację powierzonych zadań.

Aktualne oferty pracy:
specjalista/specjalistka ds. marketingu bezpośredniego

Jeżeli któraś z powyższych ofert jest dla Ciebie interesująca i chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@zielinet.pl lub wypełnij poniższy formularz aplikacyjny.

  What position do you want to apply for:

  Your first name:

  Your last nameo:

  Phone number:

  Your e-mail address:

  Type of education:

  Knowledge of foreign languages:

  Professional experience in a similar position:

  Your CV: